Menu
Your Cart
Ürünlerimiz 1.Sınıf Kalitede İmal Edilmekte Olup; Yurtdışına İhracatı Yapılmaktadır. 

Kullanım Koşulları

Sipariş vermek için hesap açmanıza gerek yoktur. Sitemizde yer alan tüm ürünlerimiz hammadde fiyatlarının değişkenliğinden ötürü telefonla fiyat bilgisi almanızı rica ederiz.

Kredi Kartı ve Banka Havale/EFT Ödemelerini Kabul Etmekteyiz.

Ülke genelinde ve yurtdışına  ürünlerin hızlı ve hesaplı gönderiminin sağlayabilmesi için Anlaşmalı Kargolarımızla ile alıcı ödemeli olarak gönderimini sağlamaktayız.

Siparişlerinizde ürünlerimiz beden ölçüsü talep edilerek kişiye özel üretildiği için adet yönetimi ile birlikte tarafımızla irtibata geçerseniz net bir bilgi verilecektir.

Tüketicinin 14 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkı mevcuttur. Sözleşmenin kurulmasından malın teslimine kadar olan süre içinde de cayma hakkı kullanılabilir. Ancak; kişiye özel ürünlerde imalat hatası dışında geri iade kabul edilmemektedir.

Bu internet sitesine girmeniz, herhangi bir bilgiyi kullanmanız ve alışveriş yapmanız aşağıdaki koşullarını kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan NİLTEKS İŞ ELBİSELERİ sorumlu değildir. NİLTEKS İŞ ELBİSELERİ, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

NİLTEKS İŞ ELBİSELERİ  işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

NİLTEKS İŞ ELBİSELERİ sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, servis sağlayıcıdan kaynaklanan sorunlar, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi NİLTEKS İŞ ELBİSELERİ kontrolü altında olmayan başka internet bağlantıları veya referanslar içerebilir. NİLTEKS İŞ ELBİSELERİ bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

NİLTEKS İŞ ELBİSELERİ bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, “NİLTEKS İŞ ELBİSELERİ“ markası ve diğer markalar, "https://nilssteks.com/" alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ("Materyaller") ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir.

NİLTEKS İŞ ELBİSELERİ ’nin burada açıkça belirtilmeyen, mevzuattan kaynaklı diğer tüm hakları saklıdır.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde "https://nilssteks.com/" veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin "https://nilssteks.com/" ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

NİLTEKS İŞ ELBİSELERİ dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.